izvēlne

Aktuāli:

Tiesību aktu piemērošanas departaments telefonkonsultācijas sniedz darba dienās no 9.00 līdz 11.00 un no 13.00 līdz 15.00 pa tālruni 66931500, savukārt pārējie departamenti - darba dienās no plkst. 9.00 līdz 16.00.

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likumu un Iepirkumu uzraudzības biroja Darba kārtības noteikumiem pirmssvētku darbdienās Iepirkumu  uzraudzības biroja darba laiks ir no plkst. 8.30. līdz 15.00.

--------------------

Biežāk uzdotie jautājumi

Kredītiestāžu un apdrošinātāju asociāciju ieteikumi

Latvijas Komercbanku asociācija ir izstrādājusi vadlīnijas kredītiestāžu sniegto garantiju, izziņu un apliecinājumu izmantošanai publiskajos iepirkumos.

Vadlīniju mērķis ir sniegt ieteikumus un skaidrojumus pasūtītājiem par to, kādas garantijas, izziņas un apliecinājumi un kādā formā var tikt ietverti iepirkuma procedūras dokumentos un pieņemti no piegādātājiem.

Vadlīnijām ir rekomendējošs raksturs un to piemērošana jebkurā gadījumā ir jāsamēro ar pasūtītāja vajadzībām, konkrētā iepirkuma mērķi un aktuālo situāciju.

Vadlīnijas Kredītiestāžu sniegto garantiju, izziņu un apliecinājumu izmantošana iepirkumos (12.07.2018.)

 

Latvijas Apdrošinātāju asociācija ir izstrādājusi ieteikumus apdrošināšanas pakalpojumu iepirkumiem un skaidrojošu informāciju un ieteikumus apdrošinātāju sniegto galvojumu izmantošanai publiskajos iepirkumos.

Latvijas Apdrošinātāju asociācijas ieteikumi apdrošināšanas pakalpojumu iepirkumiem

Skaidrojošā informācija un ieteikumi par galvojumu apdrošināšanu un tās izmantošanu publiskajos iepirkumos

Pielikums Nr.1 - Tehnisko specifikāciju minimālo prasību piemērs Veselības apdrošināšanas iepirkumam (.docs)

 

UZ AUGŠU