izvēlne

Aktuāli:

Tiesību aktu piemērošanas departaments telefonkonsultācijas sniedz darba dienās no 9.00 līdz 11.00 un no 13.00 līdz 15.00 pa tālruni 66931500, savukārt pārējie departamenti - darba dienās no plkst. 9.00 līdz 16.00.

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likumu un Iepirkumu uzraudzības biroja Darba kārtības noteikumiem pirmssvētku darbdienās Iepirkumu  uzraudzības biroja darba laiks ir no plkst. 8.30. līdz 15.00.

--------------------

Biežāk uzdotie jautājumi

Nozaru organizāciju ieteikumi

Šajā sadaļā ievietoti ieteikumi iepirkumu organizēšanai konkrētās jomās, kurus sagatavojušas nozaru nevalstiskās organizācijas. Ieteikumi balstīti uz nozaru komersantu gūto pieredzi, piedaloties iepirkumos, un to mērķis ir mazināt konkrēto nozaru iepirkumos konstatētās problēmas. Iepirkumu uzraudzības birojs iesaka izmantot piedāvāto informāciju kā palīglīdzekli attiecīgo iepirkumu organizēšanā.

Iepirkumu uzraudzības birojs neuzņemas atbildību par to, vai šajā sadaļā ievietotie nozaru organizāciju ieteikumi atspoguļo visu nozares komersantu viedokli.

Jautājumus par šajā sadaļā ievietotajiem ieteikumiem un skaidrojumiem, kā arī priekšlikumus to satura un formas pilnveidošanai lūdzam nosūtīt uz e-pasta adresi: pasts@iub.gov.lv.

UZ AUGŠU